ГоловнаРеєстраціяВхід Електронна бібліотека ЛПК Пт, 27.01.2023, 21:46
  Вітаю Вас Гість | RSS

 
 Головна » 2021 » Грудень » 22 » Надзвичайна математика
12:04
Надзвичайна математика

Математика – одна з найскладніших шкільних дисциплін, однак і найцікавіших. Адже все, що нас оточує, ґрунтується на математичних закономірностях.

Шукаєте ідеї, як урізноманітнити уроки математики та закохати учнів у ваш предмет? Ми створили добірку найцікавіших математичних сайтів з яскравими сучасними онлайн-іграми, математичними розмальовками, головоломками; симуляціями, в яких учні зможуть під час онлайн-дослідів збагнути принципи математичних закономірностей та багато іншого.

Ресурси із практичними завданнями

 • Rebus1 – мультимовний генератор математичних ребусів різного рівня складності з поясненням принципу їхнього створення.

 • Сmste.uregina – сайт з готовими прикладами розробок маршрутів математичних походів, а також покроковим поясненням, як їх створювати власноруч.

 • Розвиток дитини – сайт, на якому безкоштовно можна завантажити десятки готових шаблонів із математичними завданнями для школярів 1-4 класів. Функція генератора дозволяє створювати власні варіанти завдань для подальшого друку.

 • Coloringsquared – ресурс з величезною кількістю безкоштовних шаблонів математичних піксельних розмальовок різного ступеня складності, кожний з них можна роздрукувати.

Математичні онлайн-ігри

 • Matific – міжнародна мультимовна математична платформа з яскравими іграми для учнів 1-6 класів. Пробний термін користування для пересічних користувачів – 7 днів, завдяки меморандуму про співпрацю між Matific та МОН України будь-яка школа може користуватися ресурсом безкоштовно після заповнення відповідної заявки.

 • Мath10 – мультимовна математична платформа, в межах якої можна зіграти в 17 онлайн-ігор різного рівня складності, також тут зібрано величезний пласт корисної інформації: теорія від елементарної до вищої математики, головоломки, тести, задачі із поясненням та інше.

 • «Розумники» – освітня платформа з навчальним іграми з математики та основ грамоти для учнів початкової школи. Наразі на ресурсі зібрано понад 16,5 тис. інтерактивних завдань для учнів 1-4 класів. Після реєстрації можна користуватися функціоналом платформи впродовж 2 днів.

 • Mathgames – англомовний сайт з величезною добіркою математичних ігор та інтерактивних завдань різного рівня складності. Платформа стане у пригоді учням різного віку, від дошкільників до школярів 8 класу. На сайті зібрано величезну кількість корисних матеріалів, які стануть у пригоді вчителям для проведення цікавих творчих уроків. Ресурс інтегрується з платформою Google Classroom.

 • Еврика! – мобільний застосунок зі збіркою безкоштовних різнотипних математичних задач та головоломок. На стартікожному гравцеві відкрито 9 задач. Щоб відкрити головоломки більш складного рівня, необхідно вирішити мінімум 7 перших задач. Завантажити додаток можна на Android та iOS.

 • Alarmy – мобільний застосунок-будильник. Щоб його вимкнути, необхідно розв'язати декілька математичних прикладів, складність яких можна обирати у налаштуваннях. Завантажити додаток можна на Android.

 • That quiz – мультимовна платформа з математичними завданнями з 26 тем. Після реєстрації вчитель може користуватися величезною бібліотекою готових завдань чи створювати власні, встановлюючи зручні налаштування.

 • Math Playground – англомовний сайт з величезною добіркою математичних онлайн-ігор, значна частина з яких має відкритий доступ. Усі ігри поєднані у категорії за рівнем складності та призначені для школярів від 1 до 6 класу. Ресурс інтегрується з платформою Google Classroom.

Онлайн-ресурси з популяризації математики

 • Numberphile – міжнародний англомовний освітній проєкт з популяризації математичних знань. На платформі зібрані пізнавальні відео від видатних науковців сучасності, в яких вони у цікавому форматі розповідають про значення математичних знань у повсякденному житті.

 • Formula – освітній сайт, за допомогою якого можна освоїти навчальну теорією від арифметики до тригонометрії, дізнатися багато цікавих фактів з історії математики, зіграти в онлайн-ігри розв'язати численні математичні головоломки.

 • Mathesis – ресурс, на якому у вільному доступі містяться електронні версії цікавих історичних книг з елементарної та вищої математики, видані Одеським видавництвом з 1906 по 1925 рік.

 • Математичні етюди – мультимовна математична платформа, на якій візуалізовано зміст творчих задач та математичних закономірностей. У розділах «Етюди», «Моделі» та «Мініатюри» містяться понад 120 яскравих моделей, а у розділі «imath» зібрано 7 математичних застосунків для розв'язування математичних ребусів та цікавих завдань.

Математичні симулятори

Здійснювати онлайн-експерименти можна завдяки численним інструментам – вимірювальним приладам, кнопкам, важелям та інше. Під час віртуального моделювання учні можуть прослідкувати принцип математичних закономірностей завдяки демонстрації причинно-наслідкових зв'язків

 • Desmos – безкоштовний мультимовний графічний калькулятор-симулятор, який візуалізує графіки функцій відповідно до введених даних.

 • PhET: безкоштовний мультимовний ресурс, містить численні симуляції з природничих і точних наук, зокрема 36 симуляцій з математики. Кожна з них має відкритий доступ, тому може бути вбудована у будь-який освітній сайт чи блог.

 • Groove Pizza – безкоштовний симулятор, який дозволяє моделювати музичні ритми із залученням трьох музичних інструментів у будь-якому з 6 музичних стилів завдяки знанням про кути та принципи побудови геометричних фігур.

 • Chrome Music Lab – безкоштовна серія з 12 тематичних симуляторів, що дозволяє створювати імпровізовані мелодії та ритми та основі знань математичних закономірностей.

 • PhotoMath – безкоштовний англомовний застосунок, який за допомогою камери смартфону розпізнає математичні рівняння у друкованому та рукописному форматі та демонструє покрокове їхнє розв'язання. Мобільний додаток можна завантажити на Google Play та Apps.

 • GeoGebra – безкоштовна мультимовна математична платформа, в якій можна будувати різні геометричні та стереометричні фігури у 2D та 3D та візуалізувати математичні закономірності.

 

Рушійною силою та мотивацією для вивчення будь-чого є цікавість. Сподіваємося, що запропоновані онлайн-ресурси стануть у пригоді та допоможуть «оживити» для ваших учнів абстрактні формули і графіки та насправді закохають у математику!

До джерела

Переглядів: 254 | Додав: lpc70elibrary
Всього коментарів: 0
avatar
 
 
Вхід на сайт


Пошук

Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Категорії розділу
новини [24]
навчання [13]
технології [8]
професійна майстерність [22]
конкурси, проекти [5]

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сайт МОН
Сайт МОН

Сайт НУШ
Сайт НУШ

Навчання для мене
Навчання для мене

Освіторія
Освіторія

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Електронна бібліотека Луцького педагогічного коледжу © 2014 - 2023