ГоловнаРеєстраціяВхід Електронна бібліотека ЛПК Сб, 04.04.2020, 09:43
  Каталог файлів Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Файли » Педагогічна практика » Матеріали до уроків

Програмне забезпечення для вчителя початкової школи
04.10.2015, 19:46
 
Poster Printer - програма для створення і друку великих плакатів, знаків, рекламних оголошень без використання спеціальних плоттерів просто на стандартному принтері.
 
 

Windows Movie Maker - це прекрасний інструмент для створення не тільки аматорських, а й професійних відеороликів. На жаль, програма має деякі недоліки. Наприклад, слабкі можливості редагування імпортованих відео файлів, а також, незручність відображення та мінімальність інформації про монтованих кадрах. Але це компенсується легкістю роботи в програмі, а також великою колекцією відео ефектів, переходів і анімаційного відображення тексту. І хоча підтримка програми припинена вона ще довгий час буде користуватися популярністю серед користувачів, що працюють на операційній системі сімейства Windows не пізніше версії Vista. Як заміну цієї програми виступає додаток Кіностудія Windows, яка е входить до складу безкоштовного програмного пакету Windows Live.
 

LibreOffice - вільний незалежний офісний пакет з відкритим вихідним кодом, створений як відгалуження від пакета OpenOffice.org. LibreOffice безкоштовний як для приватного, так і для освітнього або комерційного використання. Може використовуватися без будь-яких ліцензійних зборів вашою родиною, друзями, колегами по роботі, студентами, співробітниками і так далі.
 

Розважальна програма для розгадування кросвордів на екрані комп´ютера. Повна заміна олівця і гумки клавіатурою і мишкою.
 
 
 
 

UVScreenCamera - програма для швидкого запису роботи на ПК з екрану монітора та створення демонстраційних та навчальних відеороликів, презентацій в форматах SWF, AVI, UVF, EXE, FLV, GIF-анимації із звуком.
 

 

NetOp School 6.0

Netop School - програма для керування комп'ютерними класами. Розроблена для викладачів та інструкторів, які використовують комп'ютери в процесі навчання, Netop School має потужними інструментами для підготовки та проведення занять, а також оцінки знань в ході тестування. Транслюйте вміст вашого екрану на комп'ютери учнів, направляйте учнів в процесі їх роботи, допомагайте їм у разі необхідності, контролюйте використання програм і веб-сайтів, розподіляйте і збирайте документи, створюйте тести і оцінюйте рівень знань.
 
 
 
MyTest X це - система програм (програма тестування учнів, редактор тестів і журнал результатів) для створення та проведення комп´ютерного тестування, збору та аналізу результатів, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою.
 
 
 
 
 
Ця система призначена для контролю знань учнів, перевірки відповідності знань вимогам навчальних програм, виявлення рівня навчальних досягнень учнів з будь-якого предмета за допомогою комп’ютера.
 
 

 

UVScreenCamera 4.7 - Запис екрану

UVScreenCamera - програма для швидкого запису роботи на ПК з екрану монітора та створення демонстраційних та навчальних відеороликів, презентацій в форматах SWF, AVI, UVF, EXE, FLV, GIF-анимації із звуком. Записує все, що відбувається на екрані, включаючи рухи курсора миші, клацання кнопками миші, натискання клавіш на клавіатурі. Фільми в форматі UVF і EXE виходять дуже компактного розміру.
 
 
В Aurora 3D Presentation ви зможете вибирати багато шаблонів і стилів для ваших об´єктів і презентацій. Спеціально розроблені маніпулятори та спеціальні 3D ефекти, як то скло, метал, відзеркалення, градієнт та багато інших. Ви зможете працювати як досвічений 3D дизайнер. Забудьте про Power Point. Тепер з Aurora 3D Presentation ви на крок попереду часу.
 
 
 
Клавiатурний тренажер "Аспект" призначений для набуття навичок володiння клавiатурою. Робота користувача полягає у повторному набираннi символiв тексту, що з'являється у вiкнi на екранi. При правильному наборi курсор просувається до насупного символу, при неправильному - звучить сигнал i курсор залишається на мiсцi.
 
 
 
 
СОЛО на клавіатурі - сама остання версія відомої програми для навчання сліпому методу друку. Цей клавіатурний тренажер завоював популярність у сотень тисяч людей і продовжує це робити. Курс програми складається з 100 занять і, успішно виконавши всі 100, Ви придбаєте навички друку в сліпу, не дивлячись очима на клавіатуру. При цьому Ви будете набирати текст усіма 10 пальцями.
 
 
 
POLI - абсолютно українська програма для освоєння сліпого десятипальцевого методу набору тексту на клавіатурі (метод набору тексту не дивлячись на клавіатуру). Програма обчислює швидкість введення символів, відсоток помилок тa їх кількість
 
 
 
 
Клавіатурний тренажер з гумором і музикою допоможе учням навчитися швидко та грамотно друкувати обома руками. Тренажер може працювати в трьох мовних режимах (рос., укр., англ.) та має набір уроків для навчання. Після уроку учень бачить свою статистику, що важливо для вчителя і учня. В архіві ви знайдете дві версії програми. Качайте та користуйтесь.
 
 
 
 
Tux Typing - гра, що навчає машинопису, розрахована більше на дітей, хоча деякі уроки можуть бути використані і дорослими. Доступні декілька режимів. У міру проходження швидкість зростає і складність завдання підвищується. Є і звичайний режим навчання, коли користувач просто вводить слова, показані на екрані. Словники можна редагувати, підтримується російська мова. Користувач отримує повну статистику за швидкістю, помилками та ін.
 
 
 
Tux Paint — це вільна, відзначена нагородами програма малювання для дітей від 3 до 12 років (наприклад, у дитячому саду та початковій школі). Її відрізняє легкий в освоєнні інтерфейс та веселі звукові ефекти. Мальований персонаж (пінгвін Тукс) допоможе дітям в освоєнні програми.Полотно та набір інструментів для малювання допоможуть розвинути творчі здібності Вашої дитини.
 
 
 
Вісім простих кроків - і мультфільм готовий. Зробіть свій перший мультфільм за 20 хвилин з допомогою Конструктора мультиків і коміксів! З новим диском серії "Конструктор мультиків і коміксів" ваша дитина зможе зануритися в чудовий світ мультиплікації.
 
 
 
 
Програма "ЛовиОтвет" - це автоматичне розв´язування математичних прикладів любої складності, відображення всіх етапів рішення в реальному часі. Простий і приємний інтерфейс, безліч математичних функцій, рішення задач відбувається на аркуші з зошита. Ви візуально спостерігаєте за виклонанням всіх дій "в стовпчик".
 
 
 
 
ОOo4Kids — офісний пакет для навчальної мети. Розроблений на основі OpenOffice.org і є його полегшеною версією, призначеною для аудиторії віком від 7 до 12 років, адаптований до освітніх цілей. Зовнішній вигляд і призначення додатків пакета OOo4Kids в цілому співпадають з аналогічними програмами OpenOffice.org, але відрізняються спрощеннями, меншою кількістю функцій.
За матеріалами сайту http://helpinformatik.net.ua/
Категорія: Матеріали до уроків | Додав: TetianaChKa
Переглядів: 485 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
 
 
Вхід на сайт


Пошук

Категорії розділу
Документація [19]
Матеріали до уроків [19]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сайт МОН

ПедПреса

Навчання для мене
Навчання для мене

Наше опитування
Для передавання даних в Інтернеті Ви найчастіше використовуєте:
Всього відповідей: 142

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Електронна бібліотека Луцького педагогічного коледжу © 2014 - 2020